Aktuality

12.04.2017
Kybernetická bezpečnost - nařízení Evropské komise.

Nabízíme Vám řešení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti.
Ve spolupráci s našimi partnry jsme pro Vás připravili ucelené řešení důležité otázky kybernetické bezpečnosti. Postupnými kroky, které začínají auditem Vás připravíme na splnění všech zákonných požadavků. Toto řešení se orientuje na administrativní opatření a technologické systémy, které vyhoví nařízení Evropské komise. Platnost tohoto nařízení započne v květnu 2018. Vzhledem výši postihů je vhodné tuto otázku nepodcenit.  Příznivá zpráva pro státní instituce a úřady je, že je možno si požádat o dotaci na řešení této otázky. Podmínky jsou velmi zajímavé. Bližší informace Vám rádi na vyžádání zašleme, případně doplníme na osobním jednání.
Vážíme si podpory a spolupráce se Svazem měst a obcí České republiky v oblasti IT a kybernetické bezpečnosti.
A také spolupráce se společnosti 2K Consulting, která administruje celou dotační agendu.


AKTUALITY

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO ŠKOLY
01.09.2020
Pro školy jsme připravili nabídku s řešením distanční výuky s využitím dotace MŠMT. Součástí je kromě dodávky potřebné techniky, taky metodická podpora a školení. Informační leták je k dispozici ve složce "DOKUMENTY KE STAŽENÍ"
MODERNIZACE VZDĚLÁVACÍHO ZÁZEMÍ
15.07.2019
Společnost VAE informační systémy, s.r.o. realizuje v letech 2019 – 2020 dotační projekt s názvem „Modernizace vzdělávacího zázemí společnosti VAE informační systémy, s.r.o.“. Cílem projektu je získat moderně vybavené vlastní školicí zázemí, s novou orientací na problematiku ochrany dat a kybernetické bezpečnosti, a to v podobě školicí místnosti se sedmi místy a nezbytně nutným zázemím. Předmětem projektu je pořízení IT techniky, SW aplikací, nábytku a drobného vybavení střediska. Rozpočet projektu činí přibližně 1,5 mil. Kč bez DPH. Školicí středisko pomůže zvednout povědomí o nutnosti ochrany dat ve firmách a institucích a stane se zázemím pro mnohá další školení zaměstnanců společnosti VAE informační systémy, s.r.o., ale i externích subjektů. Projekt je spolufinancován Evropskou unií, a to ve výši 50% celkového rozpočtu projektu.