Aktuality

07.10.2015
Navázali jsme spolupráci s firmou ISEL

Podařilo se nám navázat spolupráci s běloruskou společností ISEL. Tato firma vyrábí průmyslové bezventilátorové počítače a my jsme se stali výhradními distributory pro ČR a EU. A co tyto počítače přinášejí?

  • Vhodné do prašného prostředí
  • Provozní rozsah teplot -25°C … 60°C
  • Možnost konfigurace na přání
  • Krytí IP40 
Pokud Vás zajímá více, můžete si stáhnout informační brožuru v českém nebo anglickém jazyce, popř. nahlédnout do vzorového ceníku.


AKTUALITY

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO ŠKOLY
01.09.2020
Pro školy jsme připravili nabídku s řešením distanční výuky s využitím dotace MŠMT. Součástí je kromě dodávky potřebné techniky, taky metodická podpora a školení. Informační leták je k dispozici ve složce "DOKUMENTY KE STAŽENÍ"
MODERNIZACE VZDĚLÁVACÍHO ZÁZEMÍ
15.07.2019
Společnost VAE informační systémy, s.r.o. realizuje v letech 2019 – 2020 dotační projekt s názvem „Modernizace vzdělávacího zázemí společnosti VAE informační systémy, s.r.o.“. Cílem projektu je získat moderně vybavené vlastní školicí zázemí, s novou orientací na problematiku ochrany dat a kybernetické bezpečnosti, a to v podobě školicí místnosti se sedmi místy a nezbytně nutným zázemím. Předmětem projektu je pořízení IT techniky, SW aplikací, nábytku a drobného vybavení střediska. Rozpočet projektu činí přibližně 1,5 mil. Kč bez DPH. Školicí středisko pomůže zvednout povědomí o nutnosti ochrany dat ve firmách a institucích a stane se zázemím pro mnohá další školení zaměstnanců společnosti VAE informační systémy, s.r.o., ale i externích subjektů. Projekt je spolufinancován Evropskou unií, a to ve výši 50% celkového rozpočtu projektu.