Úvod

Představujeme Vám firmu, která je již více než dvacet let významným a stabilním subjektem v oblasti informačních technologií a pomáhá rozvoji a chodu firem s různými obory činností. Snažíme se šetřit našim zákazníkům čas a peníze vysoce kvalitní a profesionální prací za odpovídající cenu.

Společnost VAE informační systémy je orientována na koncového zákazníka, je řízena požadavky zákazníků, a tím je dán její charakter a struktura. Zabývá se dodávkami výpočetní a komunikační techniky, softwarových aplikací a nabízí širokou škálu služeb souvisejících s nasazením, údržbou a zejména bezproblémovým provozováním informačních technologií.Orientujeme se na kancelářské aplikace. Zvládáme i průmyslové nasazení IT techniky. Velice dobře zvládáme serverová řešení postavená na bázi Microsoftu. Včetně složitých serverových struktur a virtualizace. Pro složitější projekty nabízíme inženýrskou činnost pro etapu tvorby i pro etapu provozu. Preferujeme dlouhodobou spolupráci s vědomím, že dobrá znalost partnerů přináší výhody při řešení problémů v oblasti informačních technologií.


Ing. Pavel Hořák
jednatel společnosti

AKTUALITY

Prohlášení k GDPR
25.05.2018
V naší společnosti VAE informační systémy, s.r.o. Vás chceme ubezpečit, že se požadavkům GDPR dlouhodobě věnujeme a od data platnosti nového nařízení jsme připraveni plnit veškeré požadavky, které se týkají zpracování osobních údajů našich zákazníků, obchodních partnerů i zaměstnanců.
Hledáme studenty VŠ.
20.11.2017

Nabízíme zajímavou brigádu s perspektivní náplní.

Kybernetická bezpečnost - nařízení Evropské komise.
12.04.2017
Nabízíme obcím, městům a také firmám řešení kybernetické bezpečnosti.